kim jesteśmy?

zjeżdżalnia stalowa z wieży widokowej

OSOM Group

Na zjeżdżalniach znamy się, jak nikt inny. Jesteśmy drugim pokoleniem, które uczyło się biznesu w branży zjeżdżalni wodnych, konstrukcji stalowych i specjalistycznych technik montażowych.

Uważnie przyglądamy się branży placów zabaw, parków rozrywki, parków wodnych – studiując aktualne trendy. Tworzymy most między placem zabaw a światem dorosłych, serwując dorosłym atrakcje dostosowane do ich gabarytów i możliwości.

Ciągle szukamy sposobów na tworzenie rzeczy inaczej – z korzyścią dla użytkownika.

#we_are_all_kids

To jest właśnie nasze motto. Przypomina nam, że projektowane przez nas zjeżdżalnie stalowe mają spełniać konkretne zadanie: tworzyć atmosferę radości w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Aby to osiągnąć, dbamy nie tylko o zachwycający efekt wizualny zjeżdżalni, jej kompozycję w przestrzeni ale przede wszystkim detale wykonawcze, łagodne łuki, wygodne poręcze, przemyślane szczegóły niezagrażające zabawie.

Pracując z architektami, generalnymi wykonawcami i inwestorami dajemy im niezbędną wiedzę do kompleksowej realizacji inwestycji .

W procesie produkcji zjeżdżalni stawiamy na estetykę, ponieważ spawalnictwo to w naszym przeświadczeniu rzemiosło. Jeśli są osoby, które ze zjeżdżalni stalowej nie skorzystają, to na pewno zawieszą na niej oko z podziwu.

maty filcowe do zjeżdżalni

Zespół

OSOM Group tworzą wizjonerzy, inżynierowie, wykwalifikowani spawacze, nowatorscy menedżerowie i zwinni montażyści.

Bartłomiej Zięcina

Kierownik sekcji produkcyjnej. Przekłada marzenia na rzeczywistość, rysunki na produkt, a plany na działanie.  Jego domeną jest planowanie procesów, których efektem są innowacyjne produkty .
Z natury wizjoner.

Marek Breguła

mgr inż. zarzadzania i inżynieri produkcji. Kierownik produkcji i montaży. Jest stażnikiem poprawnego działania procesów.  Jego domeną jest porządek, którego wynikiem jest wiarygodność. 

Weronika Xięska

mgr inż. budownictwa. Jej rolą jest projektowanie zjeżdżalni od koncepcji do dostarczenia kompletnej dokumentacji technicznej. Dba o weryfikację pomysłów architektów, inwestorów, wykonawców pod kątem bezpieczeństwa przyszłego użytkownika.
Z natury perfekcjonistka.

Dominika Mazur

Project & Team Manager. Jej misją jest dostarczanie użytkownikom produktów, jakich sobie wyobrażają. Pośredniczy w komunikacji między klientem, architektem, produkcją i pozostałymi branżami. Ceni jasny przekaz.
Z natury działacz.

Mam pytania

Zapoznaj się z ponad 20 najczęściej zadawanymi pytaniami

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 600 911 115
Email: kontakt@zjezdzalnie-stalowe.pl
Adres: ul. Szyby Rycerskie 1, 41-909 Bytom